Ballonnen op schoolplein

Overzicht deelnemende GGD'en

GGD Amsterdam

Jenny van Leeuwaarde: jvleeuwaarde@ggd.amsterdam.nl

GGD Brabant -Zuidoost

Klien van der Burgt: k.vd.burgt@ggdbzo.nl

GGD Drenthe

Linda Lutke-Tapken, l.lutke@ggddrenthe.nl

GGD Flevoland

Gerda Schillemans: g.schillemans@ggdflevoland.nl

GGD Fryslân

Linda de Jong: l.dejong@ggdfryslan.nl​

Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland Midden

Milou van Zanten: Milou.van.Zanten@vggm.nl

GGD Gelderland-Zuid

Irmgard Leferink: ILeferink@ggdgelderlandzuid.nl

GGD Gooi & Vechtstreek

Daan Kuypers: d.kuypers@ggdgooi.nl

GGD Hart voor Brabant

Carla Schoot: c.schoot@ggdhvb.nl

GGD Haaglanden

Monique Boonekamp: Monique.boonekamp@ggdhaaglanden.nl

GGD Hollands Midden

Robert van der Gaag: rvandergaag@ggdhm.nl

GGD Hollands Noorden

Marian Huitinck: mhuitinck@ggdhollandsnoorden.nl

GGD IJsselland

Inge de Jager: i.dejager@ggdijsselland.nl

GGD Kennemerland

Kirsty van der Geest: kvandergeest@ggdkennemerland.nl 

GGD Limburg Noord / Veiligheidsregio Noord

Gonnie Staaks: g.staaks@vrln.nl 

GGD regio Utrecht

Edith Kuiper: EKuiper@ggdru.nl

GGD Noord- en Oost Gelderland

Maike Blokhuis: m.blokhuis@ggdnog.nl

GGD Twente

Deze regio doet niet mee: p.krijgsman@rutgers.nl

GGD Rotterdam Rijnmond

Mariella Kleywegt: me.kleywegt@rotterdam.nl

Gemeente Utrecht Volksgezondheid (Utrecht stad)

Bart Boerema: B.Boerema@utrecht.nl

GGD West-Brabant

Jolanda van der Velde: j.velde@ggdwestbrabant.nl

GGD Zaanstreek-Waterland

Mathilde Wicherink: mwicherink@ggdzw.nl

GGD Zeeland 

Deze regio doet niet mee: p.krijgsman@rutgers.nl 

GGD Zuid Limburg

Renée Klaassen / Laura Spauwen: sekswijzer@ggdzl.nl

GGD Zuid-Holland Zuid

Ria Schaap: M.schaap-de.bruin@dienstgezondheidjeugd.nl

Groningen:Centrum Seksuele Gezondheid Noord Nederland

Rosa Lageveen: rosa@csgnn.nl